Úvod / O nás

Profil spoločnosti Svietidlá ELMITA

Profil spoločnosti Svietidlá ELMITA

Spoločnosť ELMITA vznikla v roku 1989 v Prešove. Od roku 1989 sme sa venovali elektroinštalačným prácam, následne maloobchodnému predaju svietidiel a elektroinštalačného materiálu, ale aj veľkoobchodnému predaju a distribúcii svietidiel zahraničných výrobcov po celom Slovensku. Postupom času sme získali výhradné zastúpenia od viacerých španielskych výrobcov svietidiel. Naším dlhoročným partnerom bola spoločnosť GUMARCRIS zaoberajúca sa hlavne kryštálovými podhľadovými svietidlami, ktorá ukončila svoju činnosť roku 2018. Neskôr do nášho sortimentu pribudla ponuka taktiež španielskej spoločnosti FALADESA vyrábajúcej prevažne luxusnejšie lustrové svietidlá. Do tretice opäť španielska spoločnosť ACB iluminacion so širokou ponukou interiérových svietidiel pre všeobecné použitie. V roku 2009 sa naša firma pretransformovala na spoločnosť ELMITA, s.r.o..

V roku 2010 sme začali pod vlastnou značkou LEDline distribuovať LED produkty ako LED pásy, LED svetelné zdroje, LED reflektory a podhľadové svietidlá typu DOWNLIGHT, ktoré si našli obľubu aj zahraničných partnerov. Jednou z najzaujímavejších referencií je použitie našich LED svietidiel v nemocnici vo Francúzsku. Značka LEDline je značkou firmy ELMITA, s.r.o. Produkty LEDline sú v prvom rade vyrábané s ohľadom na kvalitu a nie na cenu, čo je v poslednej dobe plnej konkurencie krok dôvery. Napriek tomu sú však produkty konkurencieschopné a tešia sa obľube náročnejších zákazníkov, ktorí vedia kvalitu oceniť.

Firma ELMITA, s.r.o. je rodinnou firmou s tradíciou. Vzhľadom na to sa snažíme poskytovať služby a produkty, za ktorými si stojíme vlastným menom. Náš servis je osobný. Nie sme niekto niekde. Sme firma ELMITA ktorá je tu už od roku 1989.

Vaše osvetlenie berieme osobne.

SamuEL MITAľ - konateľ

Fotogaléria
TOP ponuka