Úvod / Značky / VIOKEF

VIOKEF

Odkaz na webstránku: www.viokef.com

Firma VIOKEF, založená roku 1954, je najväčším výrobcom svietidiel a dekoratívneho skla v Grécku. So skúsenosťami z výrobou skla sme schopní ponúkať široký výber vysokokvalitných a moderných výrobkov naším zákazníkom. Na ploche 30.000m2 sa firma vyvíja, rozširuje a investuje do svojho profesionálneho personálu.

Firma rozdeľuje svoje produkty do týchto nasledovných kategórií:

  • VIOKEF LIGHTING - široká ponuka svietidiel
  • VIOKEF HOREL LINE - riešenia osvetlenia pre hotelový priemysel
  • VIOKER GLASSWORK - výroba skla na základe požiadaviek zákazníka
  • VIOKEF OBJECTS - ponuka dekoratívneho a funkčného skla

Pre všetkých v spoločnosti VIOKEF, svetlo je súčasťou života okolo nás. Naším hlavným cieľom je vytvoriť vysoko kvalitné a estetické svietidlá ktoré majú nízku spotrebu a sú šetrné k životnému prostrediu. Naše svietidlá sú prvou voľbou architektov a interiérových dizajnérov, ponúkajúcich široký výber svetelných riešení pre akýkoľvek interiér alebo interiér, buď verejný alebo privátny.

Pohľad dovnútra

My dizajnujeme
Dizajnéri vo firme VIOKEF vytvárajú estetické a funkčné projekty vzhľadom na potreby zákazníka. Zdrojom inšpirácie je záujem o ľudí a ich potreby.

My vyrábame
Používame pokročilé technológie ktoré sú šetrné k prírode a všetky produkty nami vyrobené sú označené CE podľa smernice 73/23/EEC.

My kontrolujeme
Naše produkty podliehajú neustálej striktnej kontrole kvality farieb, stability materiálov a odolonsti voči teplu a vode.

My podporujeme
Priateľský a dobre vyškolený personál vo firme VIOKEF je stále vo vašich službách, pripravený informovať ohľadom našich produktov.

My chránime
S vedomím ochrany prírody, Viokef dizajnuje produkty pre energeticky úsporné svetelné zdroje a konštantne investuje do LED technológie.

Firma ELMITA, s.r.o. je od roku 2012 výhradným dovozdom a distribútorom značky VIOKEF na Slovensku.

Vybraný tovar
KATALÓG ACB 24 / 25